Obchodní podmínky

 


OCHRANA OSOBNÍCH DAT

Veškeré nakládání s osobními údaji zákazníků se řídí Zákonem č. 101/200 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění. Veškeré osobní údaje o zákaznících jsou důvěrné a je s nimi podle toho nakládáno.


ZÁRUČNÍ PODMÍNKY

Prodávající poskytuje záruku na zboží v rozsahu obecně platných předpisů. Není-li s výrobkem dodán záruční list, platí zákonem stanovaná záruční lhůta.


REKLAMACE

Kupující je povinen zkontrolovat zásilku, není-li viditelně poškozena. Pokud je zásilka poškozena, kupující zásilku nepřevezme.
Podle zákona č. 367/2000 Sb. má kupující právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu, ve lhůtě do 14 dnů od převzetí zboží. V tom případě je nutné nepoškozené zboží v původním obalu s veškerých příslušenstvím poslat zpět způsobem, který nezpůsobí objednateli žádné náklady.


OBCHODNÍ PODMÍNKY

Jednotlivé produkty si vybíráte z naší nabídky.
Vaši objednávku Vám zpětně potvrdíme e-mailem, kde budete také informováni o dodací lhůtě, pokud není zboží v odpovídajícím množství na skladě.
Každou objednávku vyřídíme do 2-3 pracovních dnů.
V případě nejasností nebo dotazů, nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 493 792 273, popř. lekarnalb@seznam.cz.
Tato informační služba poskytovaná farmaceutem nebo farmaceutickým asistentem po vymezenou provozní dobu slouží rovněž k zajištění shromažďování a předávání informací o podezření na nežádoucí účinky a závady v jakosti léčivých přípravků, které jí byly oznámeny.


ZASÍLÁNÍ ZBOŽÍ

Zboží zasíláme
vlastním kurýrem
kurýrem PPL
poštou
zboží si můžete také převzít osobně v naší lékárně v Lázních Bělohrad

Zboží zasíláme pouze po České republice.

Všechny zásilky budou odeslány objednateli nejdéle ve lhůtě 48 hodin od přijetí objednávky tak, aby bylo zajištěno jejich dodání objednateli nejdéle ve lhůtě 3 dnů od přijetí objednávky, nebo aby bylo objednateli nejdéle ve lhůtě 3 dnů od přijetí objednávky oznámeno, že v této lhůtě nelze zásilku dodat.


PLATBA ZA ZBOŽÍ DLE ZPŮSOBU DODÁNÍ

vlastním kurýrem – platba v hotovosti, při nákupu nad 1.500,- Kč dopravu do vzdálenosti 20 km neúčtujeme
kurýrem PPL – 99 Kč (dobírka +30 Kč). Při nákupu nad 2.000,- doprava zdarma
Českou poštou – 99 Kč (dobírka +30 Kč). Při nákupu nad 2.000,- doprava zdarma
Osobní odběr v kamenné lékárně – platba v hotovosti

BALNÉ naše lékárna NEÚČTUJE.