GS Imunostim JUNIOR

1 hodnocení
 
Tip Efekt lupa

GS Imunostim Junior – Účinná a dlouhodobá podpora imunity Vašich dětí.

 

Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 194 Kč
Ušetříte 15 Kč (–8 %)
179 Kč    
Kód produktu 40
Značka GreenSwan Pharmaceuticals CR,a.s.
Kategorie Posílení imunity
Záruka 2 roky
 

GS Imunostim Junior 20 tablet

• Pro dlouhodobou podporu imunity Vašich dětí.

• Při užívání antibiotik.

 

Proč GS Imunostim Junior?

• oblíbená jahodová příchuť,

• jednoduché dávkování s účinkem přetrvávajícím až 3 měsíce,

• obsahuje vitamin C,

• vhodný pro děti od 3 let.

 

Bakteriální lyzáty
Bakteriální lyzáty se získávají z bakterií, které patří mezinejčastější původce infekcí horních cest dýchacích. Jedná se o neškodné částečky, které samy nemohou nemoc vyvolat. Ale zachovávají si určité znaky, které jsou pro původní mikroorganismy specifické.

Vitamin C
V celkové spotřebě vitaminů u člověka představuje vitamin C až 80 %. Člověk je odkázán na příjem vitaminu C z potravy, protože si ho náš organismus nedokáže sám vytvořit. Vitamin C je důležitý pro správnou funkci imunitního systému. Zvýšená spotřeba vitaminu C nastává při vyšším zatížení organismu nepříznivými vlivy okolí, v obdo­bí zvýšené zá­těže, při stresu, zvýšené tělesné námaze atd.

Imunitní systém
Imunitní systém slouží k obraně organismu před cizorodými látkami a mikroorganismy, které se přirozeně vyskytují v našem prostředí. Buňky imunitního systému se neustále učí tyto látky rozpoznávat a odstraňovat je z těla. Proto je vystavení těmto podnětům velmi důležité pro správné fungování imu­nitního systému a vysokou odolnost.

Výživová složka  V 1 tabletě % RVH 
Směs bakteriálního lyzátu (Klebsiella pneumoniae, Staphylococcus aureus, Streptococcus pyogenes)  50 mg     *
Vitamin C  30 mg  37

% RVH – referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých
 * – RVH nebyla stanovena 

Hmotnost obsahu: 20 g

Doporučené dávkování:
1× tableta jednou denně.

Jiná doporučení:
Doporučená doba užívání je 1× denně 1 tableta po dobu 10 dnů, potom 10 dnů vynechat a pokračovat opět 1× denně 1 tableta.

Upozornění:
Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Přípravek není určen jako náhrada pestré. Uchovávejte v suchu při teplotě 10–25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Výrobek je bez lepku, bez laktózy a bez barviv.

Výrobce:

Se svolením Green-Swan Pharmaceuticals Ltd., England vyrábí Green-Swan Pharmaceuticals CR, a. s. Pod Višňovkou 27, 140 00 Praha 4-Krč, Česká republika.

Hmotnost 0.2 kg