Strongimun

1 hodnocení
 

Složky přípravku STRONGIMUN přispívají k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální psychické činnosti.

Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 144 Kč
Ušetříte 24 Kč (–17 %)
120 Kč    
Kód produktu 44
Značka PharmaSuisse Laboratories S.r.l.
Kategorie Posílení imunity
Záruka 2 roky
 

STRONGIMUN

Komplex přírodních vitamínů B, emblika lékařská, vitaminy C a D3, selen a zinek

Doplněk stravy

Složky přípravku STRONGIMUN přispívají k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální psychické činnosti.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy ( z důvodu absence dat o používání u těchto skupin populace).

SLOŽENÍ

1 tableta obsahuje:
250 mg prášku z naklíčené pohanky (Cultavit V)
z toho
o 0,35 mg vitaminu B1
o 0,5 mg vitaminu B2
o 6,3 mg vitaminu B3
o 2,425 mg vitaminu B5
o 0,335 mg vitaminu B6
o 67 g kyseliny listové
o 0,7 g vitaminu B12
80 mg vitaminu C
5 g vitaminu D3
55 g selenu
10 mg zinku
100 mg Saberry - extraktu z plodu embliky lékařskéCultavit V je první přírodní vysoce koncentrovaný komplex vitaminů skupiny B. Získává se z naklíčené pohanky. Přírodní vitaminy jsou v organismu využity lépe než vitaminy syntetické a mají déle trvající účinek (díky přítomnosti dalších látek v komplexu jako jsou enzymy, provitaminy a vitaminoidy - ochranné látky vitaminů). Vitaminy skupiny B jsou důležité pro normální funkci imunitního systému, přispívají ke snížení miry únavy a vyčerpání a jsou potřebné pro normální psychickou činnost organismu.

Saberry je patentovaný extrakt z embliky lékařské (Amalaki), která je hojně využívána v Ayurvédské medicíně.

Selen přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem, k udržení normálního stavu vlasů a nehtů a k normální činnosti štítné žlázy.

Zinek přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem, k udržení normálního stavu vlasů, nehtů, pokožky a zraku. Přispívá také k zachování normálních rozpoznávacích funkcí.

Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k ochraně buněk před oxidativním stresem.Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému, k udržení normální činnosti svalů a k udržení normálního stavu kostí a zubů.

DÁVKOVÁNÍ: 1 tableta denně.

UPOZORNĚNÍ: Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na suchém chladném místě mimo dosah dětí.

Balení: 15 tablet

Vyrobeno: PharmaSuisse Laboratories S.r.l. - Miláno - Itálie

Hmotnost 0.012 kg